🔸 «Джазичник» – творча майстерня, місією якої є забезпечення довготривалого творчого життя жанру джазової музики через її популяризацію серед молодіжної аудиторії. Майстерня організовує благодійний концерт радіобенду Олександра Фокіна, який відбудеться 23-го вересня о 17:00.

🔸 У програмі концерту:
• Нон-стоп шоу «DJazz» — концерт неперевершеної сучасної танцювальної інтерпретації «золотої» джазової колекції.
• Прем’єрний показ фрагментів авторського молодіжного медіа мюзиклу «JAZZYчник» за участю співавтора мюзиклу, поета Миколи Бровченка, співака Сергія Тягнирядно – виконавця головної ролі Джазичника, співачки Катерини Вовчук та Народної хорової капели КПІ ім. Ігоря Сікорського під керівництвом Руслана Бондара.

📋 Реєстрація за посиланням.
🕓 Коли: 23.09.2021 о 17:00.
📍 Де: Центр культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського.

❗️Захід буде проведено з дотриманням карантинних вимог. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки: фізичного дистанціювання та правил респіраторного захисту.

📌 Ознайомитись з діяльністю творчої майстерні, майстер-класами, заходами, проєктами, у яких можуть брати участь талановиті студенти і викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського та представники студентської спільноти країни можна на сайті, на Facebook та в Instagram.

📁 Більше про колективи ЦКМ читай тут.

💭 У разі запитань щодо заходу пиши сюди, з інших питань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!