💬 “В Україні зростає рівень захворюваності від COVID-19, а 98% госпіталізованих – невакциновані. Надзвичайно важливо, щоб якомога більше українців вакцинувались вже сьогодні, аби захистити себе від важкого перебігу COVID-19, госпіталізації та смерті”, – сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко [1 , 2].

🔸 Уже у цю п’ятницю (24 вересня 2021) відбудеться щеплення першою дозою усіх зареєстрованих та другою дозою Pfizer усіх, хто отримав першу 03 вересня 2021. Нагадуємо, що для вакцинованих 27 серпня 2021 це буде 28-й день (останній день максимальної ефективності вакцини Pfizer). Усім розіслано запрошення для вакцинації другою дозою на вказані вами адреси. Розсилка масова – ПЕРЕВІРЯЙТЕ ПАПКУ СПАМУ. Якщо ви вакцинувалися 03 вересня і не отримали лист – пишіть нам в бот.

🔸 Для вакцинації 17-річних потрібно:
• батькам роздрукувати бланк інформованої згоди на одному листку (формат А4 або А5, один листок, текст роздрукований з обох сторін) та заповнити необхідні поля (приклад, що саме заповнювати).
• взяти у свого сімейного лікаря направлення на вакцинацію (у будь-якому вигляді).
• прийти на вакцинацію з бланком інформованої згоди та направленням від сімейного лікаря.

🔸 Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 24.09. Перевіряйте папку СПАМ! У формі увімкнено максимальний ліміт на добу, після його досягнення форма закриється, а ми сформуємо електронну чергу залежно пропускної спроможності бригади з вакцинації.
📌 Якщо на добу не набереться необхідна кількість підтверджених реєстрацій – вакцинацію на цей день буде скасовано.

📝 Реєстрація для студентів та співробітників на вакцинацію мобільними бригадами від COVID-19 (вакцина Pfizer):
Реєстрація для студентів КПІ.
Реєстрація для співробітників КПІ.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ