🔸 У цю п’ятницю (01 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 01.10. Перевіряйте папку СПАМ!

📝 Загальна реєстрація для студентів та співробітників на вакцинацію мобільними бригадами від COVID-19 (вакцина Pfizer):
Реєстрація для студентів КПІ.
Реєстрація для співробітників КПІ.
• Що потрібно для щеплення 17-річним тут.

🔸 Для отримання другої дози додатково реєструватися в загальній формі не потрібно. Усім розіслано запрошення для вакцинації другою дозою на вказані вами адреси. У листі форма про те, чи зможете ви бути присутні 01 жовтня. Розсилка масова – ПЕРЕВІРЯЙТЕ ПАПКУ СПАМУ. Якщо ви вакцинувалися 10 вересня і не отримали лист – пишіть нам в бот.
• 01 жовтня 2021 мине 21 день для тих, хто отримав першу 10 вересня 2021.
• Також, для вакцинованих 03 вересня 2021 це буде 28-й день (останній день максимальної ефективності вакцини Pfizer).