🔸 У Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського функціонує 11 творчих колективів за різними напрямами; живопис, хореографія, музика, розмовний жанр, акторська майстерність та багато інших. Долучитися до колективів можуть всі бажаючі студенти, незалежно від рівня підготовки. Заняття в колективах абсолютно безкоштовні, проводяться досвідченими викладачами, тренерами і професіоналами, які допоможуть вам розкрити свій потенціал, вдосконалити свою майстерність, провести час з користю та задоволенням.

💃 У вівторок, 5 жовтня, о 17:00 відбудеться концерт творчих колективів ЦКМ, на якому виступить частина колективів та продемонструє свої вміння.
• Реєстрація за посиланням.
• У зв’язку з з дотриманням карантинних вимог, кількість місць для очного відвідування обмежена. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції (посилання незабаром).

📝 Також, ми відкриваємо форми запису до творчих колективів:
• Зареєструватися на відвідування конкретної секції ЦКМ можна за посиланням.
• Детальний опис творчих колективів.

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами або звертайтесь у 31 корпус, каб. 1-16, 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!