🔸 Сьогодні відновила свою роботу їдальня в 31 корпусі! Також, до ваших послуг їдальня у 1 корпусі. Графік роботи: у будні робочі дні з 9 до 17.

🔸 Центр студентського харчування охоплює весь кампус – їдальні або буфети є майже у всіх корпусах. На жаль, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією та наслідками карантинних обмежень – у даний період не всі заклади ЦСХ працюють.

🔸 Чому їдальня, а не фастфуд?
• По-перше, у їдальнях КПІ ім. Ігоря Сікорського ви маєте змогу посмакувати страви без поспіху та у затишному приміщенні, а якщо поспішаєте на заняття – завжди можете взяти із собою смачну випічку власного приготування.
• По-друге, у їдальнях за доступними цінами ви будете мати повноцінний обід: перше, друге і компот, які обійдуться дешевше, ніж чіабата чи шаурма.

📋 Ознайомитись з усіма їдальнями та буфетами на території університету, приблизними цінами та меню можете у гайді.
📍 Гугл-мапа кампуса (там відмічені в т.ч. і розташування їдалень).