🔸 Міністерство освіти і науки України започатковує посткросинг-проєкт під назвою «Вивчай світ → рекламуй Україну!» («Discover the world → promote Ukraine!»). Основна мета проєкту – популяризація України у світі шляхом створення та обміну листівками між українськими школярами, студентами з іноземцями.

🔸 Перший етап проєкту – це формування бази листівок, які рекламують та розповідають про Україну (культуру, архітектуру, історію тощо). Долучитися до цього етапу проєкту можуть усі охочі. Для цього варто надсилати фото (аерофото) місцевих закладів освіти, архітектурних, історичних пам’яток, арт-об’єктів та визначних пам’яток культури і мистецтва.

🔸 Відібрані фотографії будуть надруковані на листівках для посткросингу та розповідатимуть про Україну світові. Вимоги до фото:
• якість – 72 dpi, розмір 3840 x 2560;
• короткий опис українською та англійською мовами (до 200–230 символів);
• ім’я автора на зображенні, з метою захисту авторських прав.

📝 Подати фото можна до 10 жовтня за посиланням.
📋 Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою postcrossingmon@gmail.com.
🕓 Коли: до 10.10.2021.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!