🔸 Інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?» на кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу готується до осінньої серії ігор, що почнеться у жовтні 2021 року. Починаючи з осіннього сезону у грі будуть з’являтися запитання загального характеру, а не тільки за спеціальністю. У зв’язку з цим просимо всіх бажаючих надсилати свої запитання та відповіді ни них на пошту intelectual.club.epa@gmail.com (вказуйте своє ім’я, прізвище, рідне місто та контактний телефон).

🔸 До участі в осінній серії запрошуються студенти таких факультетів: ФЕА, ІЕЕ (141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”), ММІ, ФЕЛ. Турнірна таблиця за посиланням. Для участі необхідно:
• зібрати команду з 4 людей та обрати капітана;
• зареєструвати свою команду, написавши на пошту intelectual.club.epa@gmail.com;
• при реєстрації вказати ПІБ та рідне місто гравців, а також – капітана команди;
• вигадати назву команди і девіз.

📝 Реєструй команду електронним листом на пошту intelectual.club.epa@gmail.com.
🕓 Коли: реєстрація до 17.10.2021
📍 Де: онлайн.

📌 До зимової серії буде переформатування і до участі будуть запрошені всі курси і факультети. Слідкуйте за оновленнями!

💭 У разі запитань щодо ігор звертайтесь сюди intelectual.club.epa@gmail.com, з інших питань пишіть нам (Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 116, 117). Успіхів!