🔸 У цю п’ятницю (15 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію в загальних формах на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 15.10. Перевіряйте папку СПАМ!

📝 Загальна реєстрація для студентів та співробітників на вакцинацію мобільними бригадами від COVID-19 (вакцина Pfizer):
Реєстрація для студентів КПІ.
Реєстрація для співробітників КПІ.
• Що потрібно для щеплення 17-річним тут.

🔸 Для отримання другої дози додатково реєструватися в загальній формі не потрібно, головне бути зареєстрованим у загальній формі. Усім розіслано запрошення для вакцинації другою дозою на вказані вами адреси. Розсилка масова – ПЕРЕВІРЯЙТЕ ПАПКУ СПАМУ. Якщо ви вакцинувалися 24 вересня і не отримали лист – пишіть нам в бот.
• 17-річним для отримання другої дози потрібна інформована згода батьків, направлення для другої дози не потрібно.