🔸 Кожна третя середа жовтня – це день боротьби з роботами на замовлення (International Day of Action against Contract Cheating), встановлений Міжнародним центром академічної доброчесності (ICAI). Цей день покликаний звернути увагу на вкрай актуальну проблему сьогоднішньої освіти та задати питання: навіщо студенти вдаються до купівлі робіт, а деякі – пишуть роботи на замовлення, яка їхня мотивація та як боротися з цим повальним явищем сьогодні.

🔸 Навесні у просторі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся перший відкритий діалог про недоброчесну поведінку серед студентів і списування, як один з основних її проявів. 20 жовтня відбудеться друге відкрите обговорення академічної доброчесності у щоденному університетському житті – і головною темою стануть роботи на замовлення. Захід проводиться спільно ДНВР, Бібліотекою, Студрадою, Профкомом та НТСА КПІ ім. Ігоря Сікорського.

🔸 Під час діалогу будуть підняті такі питання:
• що мотивує одного студента замовляти роботи, а іншого – писати на замовлення;
• як відрізнити куплену роботу від автентичної роботи студента;
• як запобігти недоброчесній поведінці в студентському просторі і подолати вже існуючі проблеми та інше.

📝 Реєстрація за посиланням. Захід відбуватиметься з дотримання протиепідемічних вимог, тому кількість місць для очного відвідування обмежена. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції (посилання незабаром).
🕓 Коли: 20.10.21 о 16:00.
📍 Де: Науково-технічна бібліотека (1 поверх, зала 1.2).

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ