🔸 Конкурс відбуватиметься в рамках ІХ Студентського наукового симпозіуму «Співдружність наук: архітектура, економіка, право», який відбудеться 19-20 листопада 2021 року в Університеті Короля Данила та Парку історії Землі.

🔸 Метою конкурсу є підготовка та обґрунтування проєктів за напрямами:
• Формування концепції приватизації земель Марсу;
• Де закопати (інвестувати) гроші на Марсі;
• Марсіанський університет;
• Комунікація з корінним населенням Марсу;
• Туристичні стежки Марсу;
• 10 способів подачі батончика «Mars»;
• Розробка програмного коду «Як не з’їхати з глузду на Марсі»;
• Свобода слова у відкритому космосі;
• Звіт народної самодіяльності колоністів Марсу.

🔸 Для участі в роботі Симпозіуму необхідно зареєструватися та надіслати електронною поштою до 22 жовтня 2021 року (включно!) наступні документи на електронну адресу meihesh.oleksandra@ukd.edu.ua:
• тези доповіді або проєкт за обраним напрямом;
• відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

📋 Деталі за посиланням. Контактна особа – Андрусів Людмила Михайлівна (проректор з наукової роботи) +38 050 707 50 66.
📝 Реєстрація.

🕓 Коли:
• реєстрація до 22.10.2021;
• симпозіум: 19-20.11.2021.
📍 Де: Університет Короля Данила

💭 У разі питань щодо конкурсу звертайтесь до Андрусів Людмила Михайлівна (проректор з наукової роботи) +38 050 707 50 66 або пишіть на адресу meihesh.oleksandra@ukd.edu.u. З інших питань пишіть нам (Відділ організаційної роботи зі студентами, 31 корп., каб. 1-17). Успіхів!