▫️ Щоденна кількість нових випадків захворювання на COVID-19 в країні продовжує зростати і наразі досягає позначки ~24 тисяч нових випадків на добу. Найбільше випадків за тиждень виявлено 23.10.2021: 23 785 випадків (новий антирекорд).

▫️ За даними статистичного ресурсу Worldometers, станом на 22 жовтня за кількістю нових випадків COVID-19 Україна посіла 5 місце у світі та 3 – серед країн Європи. За кількістю добових летальних випадків Україна на 3 місці у світі та на 2 – в Європі. За тиждень 94,2% госпіталізованих із COVID-19 не були вакциновані. У країні підключають нові лікарні та збільшують кількість лікарів, які протидіють коронавірусній хворобі. Наразі єдиною альтернативою локдауну є масова вакцинація.

▫️ Із 23 жовтня на території Сумської області, із 26 жовтня на територіях Рівненської та Миколаївської областей починають діяти карантинні обмеження «червоної» зони.

▫️ Британські вчені зафіксували новий штам AY.4.2, який мутував від варіанту «Дельта». Наразі на нього припадає приблизно 10% нових випадків захворювання в цій країні. Дослідження нового штаму AY.4.2 ще тривають, проте, за словами директора інституту генетики Лондонського університету Франсуа Балу, цей варіант COVID-19 може виявитися на 10% заразнішим за «Дельту».

▫️ Від початку вакцинації і станом на 18.10.2021 сумарна кількість зроблених щеплень в Україні становить 14 446 255. З них отримали 1 дозу – 7 956 093 особи, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 6 490 162.

▫️ 22 жовтня було проведено чергову вакцинацію студентів та співробітників – щеплено рекордних 312 осіб. Загальна реєстрація на вакцинацію мобільними бригадами від COVID-19 (вакцина Pfizer):
• Для студентів / для співробітників КПІ.
• Що потрібно для щеплення 17-річним тут.

🔻 Протягом 18-24 жовтня стало відомо, що у КПІ на COVID-19 захворіли 100 осіб (з них 41 додаткових за минулі тижні та 59 за поточний тиждень). Детальна статистика тут.

📌 У рідких випадках вакциновані люди можуть інфікуватися та заражати інших, тому усім необхідно ретельно дотримуватись правил безпеки: правил респіраторного захисту (носіть маски, якщо неможливо дотримуватися дистанції!), гігієни рук та обов’язково провітрюйте приміщення. Ці правила є ключовими заходами безпеки!

💭 З питаннями сюди. Здоров’я вас та оточуючих залежить від кожного з нас!