🔸 Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, за ініціативи Української молодіжної асамблеї та спільно з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді оголошують Конкурс кращих практик студентського/курсантського самоврядування м. Києва.

🔸 В Конкурсі можуть прийняти участь проекти/ініціативи, що реалізуються органами студентського/курсантського самоврядування, ініціативними студентськими групами закладів вищої освіти м. Києва

📝 Реєстрація і участь за посиланням. Кількість поданих анкет є необмеженою.
🕓 Коли: реєстрація до 05.11.2021

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами або звертайтесь у 31 корпус, каб. 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!