🎉 Щиро вітаємо Юлію Володько та Іллю Ярош з II місцем на ІІІ Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності

🔸 Головна мета конкурсу – активізувати наукове дослідження різних аспектів Революції Гідності, зокрема її історії, значення та вплив на політичне, суспільне й культурне життя. Відзнаку імені Сергія Кемського започатковано 2018 року в пам’ять про Сергія Кемського – політолога, журналіста, активіста Євромайдану.

🥈 ІІ місце посіла робота, написана у співавторстві. Водько Юлія та Ярош Ілля, студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського, дослідили тему «Революція Гідності крізь призму становлення інформаційної свідомості населення в південно-східному регіоні України: історичний аспект і сьогодення».

❤️ Пишаємося!