🔸 Noosphere Engineering School і ДНУ ім. Олеся Гончара запрошують на конкурс інноваційних проєктів «StarTrack VI» студентів, аспірантів, інженерів, молодих науковців та ентузіастів ракетної техніки, які розробляють проєкти у сфері космічних технологій або пов’язані з тематикою космосу. До участі приймаються проєкти у таких напрямах:
• Freestyle: аерокосмічна техніка, технології, матеріали, тематичні освітні проєкти, ігри з космічною тематикою тощо;
• Суборбітальні дослідницькі твердопаливні ракетні комплекси та комплекси з рідинним ракетним двигуном;
• Ракета-носій CanSat та апарати типу CanSat;
• Корисні навантаження, науково-дослідні та освітні експерименти для суборбітальних РН;
• Бортова і наземна радіоелектронна апаратура зв’язку й управління.

🔸 Захід проходить за підтримки ГО «Асоціація Noosphere» і аерокосмічної компанії Flight Control Propulsion. Призовий фонд конкурсу складає 35000 гривень. Для участі необхідно:
• до 26.11.2021 подати заявку ;
• підготувати проєкт і презентацію;
• презентувати проєкт онлайн у день проведення турніру.

📝 Додаткова інформація та форма реєстрації за посиланням.
🕓 Коли:
• реєстрація до 26.11.2021
• фінал 27.11.2021.
📍 Де: онлайн (zoom).

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!