🔸 25.11.2021 о 16:00 професор Дрезденського технічного університету, доктор природничих наук Іносов Дмитро проведе науковий семінар за темою «Захоплююча фізика рідкоземельних боридів».

🔸 Бориди металів – це різноманітне сімейство кристалічних сполук, починаючи від шаруватих квазідвовимірних металів до кубічних ізоляторів Кондо. На прикладах своїх власних досліджень, проведених за останні 10 років, Іносов Дмитро продемонструє, як нейтронна спектроскопія може пролити світло на деякі з захоплюючих фізичних проблем.

📝 Реєстрація.
📋 Семінар проходитиме англійською мовою. Детальніше. З іншими темами наукових семінарів кафедри прикладної фізики КПІ ім. Ігоря Сікорського можна ознайомитись тут.

🕓 Коли: 25.11.2021 о 16:00
📍 Де: Zoom.

💭 У разі запитань щодо заходу пишіть на stanislawbeh@gmail.com, з інших питань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!