🔸 Життя Бориса Євгеновича нерозризривно зв’язано з КПІ. У Київському політехнічному минули дитинство і юність Бориса Патона. Народився він у сім’ї одного з найвідоміших його викладачів, всесвітньо відомого вченого й інженера Євгена Оскаровича Патона, що мешкала в професорському будинку на території інституту, і був охрещений в інститутській церкві Святої Марії Магдалини. «Вступаючи до Київського політехнічного, я наче повертався додому», – згадував Борис Євгенович багато років по тому. Інтереси майбутнього академіка були пов’язані з блискучими лекціями академіка від математики Михайла Кравчука, дослідженнями, що проводилися в Електрозварювальній лабораторії ВУАН, заснованій та очоленій Євгеном Оскаровичем Патоном. У 1934 році на базі цієї лабораторії було створено відомий тепер Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України.
📋 Детальніше з біографією Б.Є. Патона та його зв’язком з КПІ можна ознайомитися тут.

🕓 Коли: 26.11.2021
• о 11:00 біля 1 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського Відкриття пам’ятника Б.Є. Патону.
• о 12:00 Відкриття меморіальної дошки Б.Є. Патону на будинку, де він народився і проживав.
• о 12:20 Відкриття меморіальної дошки у зв’язку з присвоєнням Державному політехнічному музею при КПІ ім. Ігоря Сікорського імені Бориса Євгеновича Патона.
📌 Усі заходи будуть проведені із дотриманням карантинних норм.

❤️ Запрошуємо вас долучитися до вшанування пам’яті цієї великої постаті української науки та КПІ!