🔸 День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. У цей день вшанують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу. Цього року виповнюється 100 років від часу першого масового голоду в Україні 1921–1923 років та 75 років від масового голоду 1946–1947 років.

🔸 Голодомор – це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково, українську національну групу. Унаслідок умисного створення умов, несумісних із життям в Україні загинули мільйони людей. На жаль, страшні обставини злочину та свідома заборона ведення статистики смертності унеможливлюють встановлення точної кількості жертв. За різними оцінками, голодом закатовано від 4,5 до 10 мільйонів українців.

🕔 О 16:00 по всій країні відбудеться загальнонаціональна акція «Запали свічку пам’яті» та хвилина мовчання, якою вшанують пам’ять загиблих. Пропонуємо студентам та працівникам КПІ ім. Ігоря Сікорського долучитися до акції.

🕯 Вічна пам’ять загиблим

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ