🗓 Запрошуємо вас взяти участь у 1-му етапі Всеукраїнської олімпіади з перекладу французької мови «Медіація як компетентність мовленнєвої діяльності»

🔸 Факультет лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує студентів 3-4 курсів, які вивчають французьку мову, взяти участь у 1-му етапі Всеукраїнської олімпіади з перекладу французької мови «Медіація як компетентність мовленнєвої діяльності», який буде проведено з 29 листопада до 3 грудня у дистанційному форматі.

📝 Для участі необхідно:
• обрати текст(и), які будуть опубліковані 29.11 за посиланням;
• до 03.12.2021 надіслати переклад на адресу оргкомітету ktppfm@ukr.net з назвою файла «Олімпіада_Прізвище»;
• заповнити заявку учасника.

🕓 Коли: з 29.11.2021 до 03.12.2021
📍 Де: онлайн.

💭 У разі запитань пишіть нам або звертайтесь до Відділу організаційної роботи зі студентами у 31 корпус, каб. 1-17 (вул. Металістів, 5а). Успіхів!