🔸 Громадською організацією «Ліга життя» спільно з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу КМДА організовується інтелектуальний проєкт «Інтелект Клуб Київ». Протягом грудня 2021 року в Києві будуть відбуватися інтелектуальні ігри у форматі «Що? Де? Коли?» та «Квіз Чіз».

🔸 Ведучими заходу будуть актори “Improv live show” і “Жіночого кварталу” Вова Шумко та Валік Міхієнко. Участь у грі безкоштовна. При собі мати підтвердження негативного ПЛР або експрес тесту (строк дії 72 години) або сертифікату про вакцинацію встановленого зразка. Діти до 18 років можуть відвідати захід у супроводі дорослих (при наявності у дорослих вищезгаданих документів).

📝 Реєстрація за посиланням. Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном: 050-817-06-91 (Єршова Юлія Олександрівна)
🕓 Коли: 14 та 19 грудня 2021 о 19:00.
📍 Де: м. Київ, вул. Шота Руставелі 16-а

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!