Загальна інформація:

Обхідний ви можете роздрукувати самостійно або берете в деканаті.

Захисти наразі ще тривають, а на виготовлення дипломів потрібен час, тому коли вони будуть виготовлені буде повідомлено додатково, очікуйте інформації. Проте оформлювати обхідний можна одразу після захисту або написання атестаційного екзамену!

Пам’ятайте про дотримання дистанції та правил респіраторного захисту!

Якщо у вас немає боргів по студмістечку та бібліотеці:

• Берете обхідний в деканаті (або роздруковуєте самостійно зразок заздалегідь).
  • *Якщо складали іспит: отримуєте візу в деканаті.
  • *Якщо захищали дипломну роботу: отримуєте візу в деканаті та надаєте на кафедри оригінали ваших атестаційних робіт з особистим підписом, отримуєте візу кафедри на обхідному про це.
  • *Якщо ви контрактник – отримуєте візу бухгалтерії факультету/інституту на обхідному.
  • З заповненим обхідним забираєте диплом в деканаті / на кафедрі.

Якщо у вас є борги:

• У випадку захисту дипломної роботи – надаєте на кафедри оригінали ваших атестаційних робіт з особистим підписом.
  • Берете обхідний в деканаті (або роздруковуєте самостійно зразок заздалегідь).
  • Дізнаєтесь в деканаті, чи є у вас борги в бібліотеці (або одразу звертаєтесь до бібліотеки). Якщо ви у списку боржників – вам необхідно відвідати бібліотеку, щоб закрити всі питання та отримати відповідну відмітку в обхідному. Контакти бібліотеки: 044 204-82-75, library@library.kpi.ua.
  • Ви контрактник? Вирішуєте питання заборгованостей, якщо вони є – отримуєте візу бухгалтерії факультету/інституту.
  • Якщо ви проживаєте в гуртожитку: необхідно сплатити за проживання та електроенергію (якщо виявиться, що у вас є заборгованість перед гуртожитком) і поставити відмітку у завідувача.
  • Якщо ви проживаєте і зареєстровані в гуртожитку (або зареєстровані, але не проживаєте) та перебуваєте на військовому обліку в Солом’янському РТЦК м. Києва необхідно ОСОБИСТО знятись з військового обліку. Приймальні години Солом’янського РТЦК (вул. Іскрівська, 5А, тел. (044) 241 13 25): вівторок, четвер, 14:00-17:00. З собою мати приписне свідоцтво і паспорт. Після закриття питання – отримуєте відповідну візу на обхідному в к. 1-01 31-го корпусу.
  • Окрім того, випускникам, які проживають в Студмістечку необхідно оформити обхідний студмістечка. Детально процедура описана нижче.

Після закриття всіх боргів – приходите з обхідним на кафедру (щоб отримати відмітку), а потім в деканат та забираєте документи про вищу освіту.

Для студентів, які проживають в студмістечку

Для студентів, які проживають в Студмістечку КПІ та які проходять процедуру виселення з
гуртожитку необхідно крім загального обхідного — оформити також обхідний студмістечка. ЦЕ ОКРЕМИЙ ОБХІДНИЙ (зразок тут).

• Для студентів, які зареєстровані в гуртожитку та є військовозобов’язаними/призовниками: ПОПЕРЕДНЬО знятися з військового обліку в Солом’янському РТЦК (прим.: колишня назва РВК) та після цього поставити відмітку у військово-мобілізаційному відділі (31 корпус, кімната 1-01). Режим роботи Солом’янського РТЦК: вівторок, четвер, 14:00-17:00. З собою мати приписне свідоцтво і паспорт. Потім (як поїдете додому) стаєте на військовий облік у РТЦК, де будете проживати.
  • Необхідно сплатити за проживання в гуртожитку та електроенергію (якщо виявиться, що у вас є заборгованість перед гуртожитком) і поставити відмітку у завідувача гуртожитком.
  • Продемонструвати, що кімната здається в стані не гірше, ніж на момент поселення. Якщо ви здаєте кімнату у непридатному стані, згідно угоди на проживання, ви зобов’язані навести лад у кімнаті і здати її у стані, не гірше за той, що був під час заселення. У випадку виявлення пошкоджень інвентаря, компенсувати вартість нанесеного збитку.
  • Здати завідувачу перепустку та ключі від кімнати.

Де забрати документи про попереднє місце навчання

Випускники магістратури можуть і повинні забрати диплом бакалавра, на основі якого здійснювався вступ. Детально про те, як забрати документи про попереднє місце навчання (документи про попередню освіту) дивіться у інструкції.

Дедлайни

Нагадуємо! Диплом та додаток можна забрати протягом року з дати видачі, вказаної в документі. Зазвичай на наступний день через рік ДВО анулювалися та знищувались, АЛЕ наразі термін зберігання дипломів та додатків подовжено на час дії воєнного стану. Про те, як замовити дублікат дивіться в інструкції.

Залишились питання? Пишіть нам в бот зворотного зв’язку @DNVR_team_bot!