🎉 Щиро вітаємо команду «Фінансовий брейн», яка виборола місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2021

🔸 Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти та Київська Бізнес Школа провела черговий Всеукраїнський конкурс LoNG-2021 (Look of New Generation/Погляд нового покоління) – «Блокчейн приходить в Україну». Завдання полягало у дослідженні можливостей і ризиків впровадження блокчейну для українських підприємств та формуванні системи дій для проведення токенізації економіки України.

🔸 Команда КПІ ім. Ігоря Сікорського – «Фінансовий брейн» виборола місце у фіналі (викладач-консультант команди – Скоробогатова Наталя Євгенівна). Склад команди:
• Десна Анастасія, ФММ, 3 курс, УС-91;
• Ковальова Марія, ФММ, 3 курс, УС-91;
• Мокранська Єва, ФММ, 3 курс, УС-91;
• Белікова Катерина, ФММ, 3 курс, УЕ-91;
• Мошкун Галина, ФММ, 3 курс, УЕ-91.

❤️ Пишаємося вами, бажаємо успіхів та ще кращих результатів у подальших змаганнях!