🔸Команда проєкту ОРТІМА, який реалізується за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу, проводить Комплексне дослідження з академічної доброчесності та відкритої науки. Мета опитування: дослідження ставлення українського студентства й академічної спільноти до цінностей академічної доброчесності та відкритих наукових практик, а також виявлення типових прикладів недоброчесної поведінки в українських закладах вищої освіти.

🔸 До участі в опитування запрошуються студенти, аспіранти, викладачі та працівники наукових бібліотек. Опитування є добровільним та анонімним (збір персональних даних не відбувається), а результати будуть опубліковані у відкритому доступі.

📋Деталі:
• Григорій Мозолевич, керівник експертної групи з питань інтеграції до ЄС, (044)-287-82-22;
• Олександр Березко, менеджер проєкту ОРТІМА, +38(067)-369-80-34.
📝 Пройти опитування можна за посиланням до 30.12.2021.

💭 У разі запитань щодо дослідження звертайтесь до менеджера проєкту або керівника експертної групи. З інших питань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!