🔸 Уже традиційно, у переддень нового року ми слідуємо тренду і підбиваємо підсумки за минулий рік. Другий рік світової пандемії став періодом, в який ми вже призвичаїлися до умов та правил нового часу. І хоч цього року вдалося, навіть, деякий час пропрацювати в очному режимі – одним з пріоритетних напрямів роботи ДНВР був і залишається налагодження комунікації у КПІшному ком’юніті між усіма учасниками освітнього процесу. За підсумками року підготували для вас статтю про більшість основних досягнень департаменту цьогоріч.

❤️ У нас ще багато задумів та планів. Ми дуже сподіваємось, що наша співпраця, яка базується на взаємоповазі, взаєморозумінні та підтримці – буде зміцнюватися на благо розвитку університету. Загадаємо під ялинкою, щоб наступного року університет знову наповнився студентами і зажив своїм звичним життям. З любов’ю до КПІ!