🔸 Якщо ви навчалися на 2-4 і були відраховані за результатами семестрового контролю, але будете поновлюватися на навчання – ви маєте можливість подовжити проживання у гуртожитку до кінця навчального року (до 30.06.2022, НЕ на все літо!) за наступних умов:
• написати на ім’я директора студмістечка заяву на подовження проживання і отримати на ній візу з клопотанням заступника декана з навчально-виховної роботи щодо необхідності проживання у зв’язку з поновленням;
• бути відсутнім у базі порушників студмістечка;
• не мати заборгованості по оплаті за проживання та електроенергію;
• оформити обхідний лист по гуртожитку.

🔸 Для подовження проживання необхідно написати заяву, отримати клопотання заступника декана (див. вище), здати завідуючій гуртожитком до 28.01.2022 (включно) та оплатити одразу весь термін проживання у гуртожитку (вказаний вами у заяві).

📌 Зауважте, питання подовження проживання для студентів 1 курсу (бакалаврського чи магістерського рівня) не розглядається, оскільки поновлення на першому курсі заборонено.

🕔 Коли:
здати заяву на подовження проживання завідуючій не пізніше 28.01.2022 (включно);
• максимальний термін подовження – не пізніше 30.06.2022;
• у разі виселення – на нього дається 14 днів з дати наказу на відрахування.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!