▫️ Уже в понеділок, 17.01.2022 починається ліквідація академічної заборгованості студентами, які мають до неї допуск від викладачів та кафедр. Основні аспекти:
• Якщо ви в основну сесію отримали «не допущено» у відомості, переконайтеся, що кафедра, де ви навчаєтесь, допустила вас до перескладань.
• На ліквідацію заборгованості (заліки/екзамени) дається дві спроби з кожної дисципліни.
• Якщо вас немає в додаткових відомостях – це означає, що кафедра вас не допустила до перескладань тих дисциплін, з яких ви мали «не допущено» в основну сесію.
• Але ви можете ліквідувати заборгованості з дисциплін, з яких маєте оцінки «незадовільно»/«не з’явився»/«усунено».

▫️ Повторне вивчення дисциплін:
• Врахуйте: повторне вивчення можливе лише за умови відповідних віз на заяві викладача, кафедри, де він працює, та кафедри, де ви навчаєтесь. Також потрібно оформити договір і отримати розрахунок з бухгалтерії.
• Фактично, сьогодні останній день оформлення, адже 15-16.01.22 офіційні вихідні дні!
• Детальніше про повторне вивчення тут.

▶️ Стріми з ДНВР: ліквідація академічної заборгованості – питання і відповіді.

📋 Більше про ліквідацію заборгованості, можливості і наслідки читайте у статті.

💭 У разі питань пишіть нам @DNVR_team_bot. Успіхів!