🔸 Відкрито доступ до модулю опитування студентів в АІС «Електронний кампус» щодо якості викладання кредитних модулів науково-педагогічними працівниками протягом минулого семестру.

🔸 Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті, враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників та є єдиним офіційним опитуванням, яке ОБОВ’ЯЗКОВО враховується при проходженні викладачем конкурсу. Ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

🔸 Оцінювання викладачів здійснюється за наступними критеріями:
• об’єктивність оцінювання,
• вміння донести матеріал до студентів,
• вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом,
• доброзичливість та тактовність по відношенню до студентів ,
• використання засобів дистанційного спілкування.

📌 УСІ відповіді конфіденційні, результати оцінювання будуть доступні викладачу та завідувачу кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.
📋 Форма опитування знаходиться у відповідному модулі в особистому кабінеті студента. Детальний опис усіх критеріїв та значення оцінок читайте у статті.
🕔 Коли: опитування триватиме по 31.01.2022.

💭 З питаннями щодо некоректного списку предметів або відсутності у переліку викладачів – звертайтеся в деканат. Питання щодо роботи системи оцінювання можете задавати у чат КБ ІС. З інших питань сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ