🔸 Рішенням Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 встановлено ліміт стипендіатів:
• яким буде призначатися академічна стипендія за результатами зимового семестрового контролю 2021/2022 н.р. – у максимальному відсотку на законодавчому рівні 40% (відповідно до постанови КМУ від 01.09.2021 №933, яка набрала чинності 01.01.2022).
• яким буде призначатися академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні за результатами семестрового контролю 2021/2022 н.р. – на рівні 25% від загальної кількості стипендіатів.

▫️ Щодо стипендії за січень 2022
• У січні 2022 року остання стипендія, яка призначена за результатами минулого семестрового контролю буде виплачена у нових розмірах без зменшення кількості стипендіатів.

▫️ Чи можливі зміни в постанові КМУ?
• За інформацією МОН України на найближчому засіданні КМУ кількість стипендіатів буде поновлено до рівня 40-45%. Чекаємо на остаточне рішення.
• У разі повернення лімітів стипендіатів до рівня 40-45% на черговому засіданні Вченої ради будуть затверджені нові ліміти, з урахуванням яких стипендіальними комісіями факультетів/інститутів буде здійснено перерахунок кількості стипендіатів.

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі запитань щодо стипендії пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення або боту ДНВР. Успіхів!