🔸 Починається прийом документів претендентів на присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2022 році. Щороку до Дня молоді присуджується 50 премій розміром 10 000 грн громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстроване у місті Києві. Премія присуджується за однією із номінацій:
• наукові досягнення;
• творчі досягнення;
• внесок у розвиток молодіжного руху.

📝 Паперові комплекти документів від студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського приймаються до 25.02.2022 18:00 Відділом організаційної роботи зі студентами. Документи можна надіслати поштою за рахунок відправника у 213 або 58 відділення Нової пошти м. Києва (попередньо напишіть боту).
📋 Детальна інформація за посиланням.

🕔 Коли: документи подати до 25.02.2022
📍 Де: 31 корпус, кабінет 1-16, 1-17

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!