🔸 Міністр МОН України Сергій Шкарлет на своєму телеграм-каналі повідомив, що все ж «кількість одержувачів академічних стипендій цьогоріч становитиме 40-45%, як і зазначав Президент України Володимир Зеленський. Відповідну пропозицію вже підтримали колеги з Мінекономіки, Мінцифри та Мінфіну. Наразі документ знаходиться на фінальній стадії погодження в Міністерстві юстиції. На найближчому засіданні Уряду [прим. 26.01.2022] питання буде врегульовано остаточно.»

🔸 Таким чином, кількість студентів-стипендіатів залишиться на рівні 45%, а розмір стипендій – збільшиться. Чекаємо оприлюднення офіційного документу Уряду на основі якого на черговому засіданні Вченої ради будуть затверджені нові ліміти, з урахуванням яких стипендіальними комісіями факультетів/інститутів буде здійснено перерахунок кількості стипендіатів.

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі запитань пишіть боту відділу стипендіального забезпечення. Успіхів!