🔸 Театру танцю «АРТ-БАЛЕТ» – перший у Києві студентський модерн-балет, оголошує набір юнаків та дівчат, закоханих в мистецтво танцю! 5 років тому було започатковано і, наразі, успішно розвивається хореографічний напрям modern ballet (сучасний балет) на сцені Центру Культури та Мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського.

🔸 Програма навчання:
• Класичний танець на рівні Державного хореографічного училища за методикою А.Я. Ваганової;
• Jazz-Modern dance (повний екзерсис на середині, техніка Марти Ґрехем, віртуозна техніка);
• Contemporary (вивчення основних принципів стилю у танцювальних комбінаціях та імпровізація);
• Folk (як прийом-стилізація);
• Гімнастика (для артистів балету);
• Акторська майстерність танцівника;
• Історія хореографічного мистецтва;
• Постановка номерів і танцювальних вистав у стилі «сучасний балет».

🔸 Контакти для запису: художній керівник, режисер класичного балету Марія Каравська +38 (067) 68 25 442, instagram

🕓 Коли: понеділок, середа 18:00-21:00; субота 11:00-13:00
📍Де: 32-й корпус (боковий вхід 7-го корпусу), балетний клас над їдальнею ІСЗЗІ

💭 У разі питань щодо гуртка звертайтесь до художнього керівника. З інших питань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!