🔸 Вчора, на черговому засіданні уряду було ухвалено рішення про збільшення ліміту стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами семестрового навчання до 45%. «Хочу запевнити: кількість студентів-стипендіатів не зменшиться. Цього року кількість одержувачів академічних стипендій становитиме 40-45%, замість 35-40%», – Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками засідання Кабінету Міністрів 26 січня.

🔸 Сьогодні офіційний документ було оприлюдено і рішення про внесення змін до постанови КМУ № 882 “Питання стипендіального забезпечення” набуло чинності. Уже в п’ятницю 28.01.2022, на позачерговому засіданні Вченої ради університету, будуть затверджені нові ліміти, з урахуванням яких стипендіальними комісіями факультетів/інститутів буде здійснено нарахуваня стипендії відповідно до ліміту 45%.

📋 Більше:
• Списки з додатковими балами.
• Попередні середні бали стипендіатів.
• Рейтинги успішності студентів будуть оприлюднені на сайті ДНВР 04 лютого 2022.

💭 КПІстипендія в телеграм. У разі запитань пишіть боту відділу стипендіального забезпечення. Успіхів!