🔸 До уваги студентів другого курсу бакалаврського РВО, які як вибіркову дисципліну на свій 4 семестр (2 семестр 2021/2022 н.р.) обрали дисципліну з фізичного виховання:
• Для деталізації спортивного напрямку, за яким ви будете займатися протягом семестру, вам необхідно по 04.02.2022 заповнити гугл-форми та обрати відповідний вид спорту в межах обраної дисципліни.
• Будьте уважні при виборі: кількість місць на кожен з видів спорту обмежена.

🔸 По завершенню запису будуть сформовані групи і вам буде надіслано посилання для підключення до практичних занять (на період дистанційного навчання). Заняття будуть проводитись в середу та п’ятницю.

🔸 Семестровий контроль відбувається у формі заліку. Так, за нескладений залік відрахують. Так, він випливає на рейтинговий бал для стипендії.
• Детально дізнайтеся у викладачів умови отримання заліку, в якому форматі будуть проходити заняття, які методичні матеріали є з даної дисципліни і де вони розміщені, ознайомтеся з РСО та проміжними контрольними заходами.
• Якщо ви не оберете вид спорту в формах або не будуте відвідувати занять, то не виконаєте умови ІНП і будете відраховані.

📝 Реєстраційні форми (виключно для студентів 2 курсу бакалаврату, які обрали ФВ як вибіркову дисципліну!)
🕔 Коли: по 04.02.2022 включно

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ