🔸 «Клуб екскурсоводів КПІ»– гурток соціогуманітарного спрямування, головною метою створення якого було бажання розповісти про історичний і сучасний розвиток КПІ ім. Ігоря Сікорського; про людей, які навчалися і викладали в університеті; занурити відвідувачів в атмосферу студентського життя та наукових відкриттів.

🔸 Гурток запрошує активних та креативних студентів на створення екскурсій стежками КПІ та України. Тут ви зможете розвинути навички ораторства, акторства та проведення екскурсій.

📝 Реєстрація (для усіх бажаючих).
📋 Для гуртка створено нові канал і чат, долучайтесь!

📌 Дізнатися про інші гуртки, які наразі діють в університеті можете в наших гайдах:
• гуртки наукового спрямування;
• гуртки інженерного спрямування;
• гуртки соціогуманітарного спрямування.

❗️Якщо ви не змогли самостійно підібрати гурток за своїми вподобаннями, скористайтеся гугл-формою, яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу організаційної роботи зі студентами. Успіхів!