🇺🇦 20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні – вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

🔸 З дотриманням карантинних вимог, 18 лютого о 10:00, запрошуємо усіх охочих, студентів та співробітників на вшанування пам’яті Героїв України до Дня Героїв Небесної Сотні покладанням квітів нашим загиблим студентам, співробітникам під час Революції Гідності і в зоні АТО.
🕓 Коли: 18.02.2022 о 10:00
📍Де: Міжконфесійний храм Святителя Миколи Чудотворця (вул. Академіка Янгеля, 5)

🔸 Також, до Дня Гідності та Свободи у холі Бібліотеки КПІ відкрито фотовиставку «Майдани і КПІ». На представлених роботах ви можете побачити найемоційніші моменти, пов’язані з участю наших студентів, викладачів та співробітників у боротьбі за свої права. Відвідування виставки можливе виключно при дотриманні всіх санітарно-епідеміологічних вимог, триватиме вона протягом тижня.

📋 До цього важливого дня ми підготували для вас статтю про київських політехніків, які завжди стояли на передовій у боротьбі України за свою незалежність та статтю про участь і роль київських політехніків у революціях 2004-го та 2014-го року.

❤️ Згадаємо разом події Революції Гідності!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ