🔸 День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності.

🔸 Саме сьогодні найкращий день, щоб згадати наших героїв. Ми підготували для вас статтю про київських політехніків, які завжди стояли на передовій у боротьбі України за свою незалежність, які гордо захищали нашу національну ідентичність та назавжди увіковічені в наших серцях, історії нашого університету та історії України. А також пропонуємо ознайомитись зі статтею про участь і роль київських політехніків у революціях 2004-го та 2014-го року.

🔸 До Дня Гідності та Свободи у холі Бібліотеки КПІ відкрито фотовиставку «Майдани і КПІ». На представлених роботах ви можете побачити найемоційніші моменти, пов’язані з участю наших студентів, викладачів та співробітників у боротьбі за свої права. Відвідування виставки можливе виключно при дотриманні всіх санітарно-епідеміологічних вимог, триватиме вона протягом тижня.

❤️ Згадаємо разом події Революції Гідності!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ