Сьогодні до продовольчого пункту КПІ ім. Ігоря Сікорського прибув вантаж з гуманітарною допомогою від Львівського національного університету імені Івана Франка. Ми щиро дякуємо за такий благородний, чуйний та зворушливий вчинок! Такими діями ви доводите те, що українці – єдині, завжди готові підставити плече підтримки.

Досі багато студентів та співробітників КПІ перебуває на території університету та студмістечка у Києві, охороняє його територію, чергує та вирішує нагальні питання функціонування університету, тому ця допомога є дуже вчасною:
• чай, кава, цукор;
• крупи та каші різних видів, макаронні вироби;
• консерви та консервація;
• олія;
• молоко довгого зберігання;
• бутильована вода;
• медикаменти;
• різноманітні смаколики та багато іншого.

Дякуємо співробітникам та студентам Львівського національного університету імені Івана Франка за доброту та підтримуку. Висловлюємо також вдячність ректору ЛНУ Володимиру Мельнику та голові профспілки університету Юліану Беку за організацію допомоги. А декану ФММ КПІ Марині Кравченко за організацію прийому та транспортування допомоги до Києва. ❤️

Ми разом, а отже здолаємо будь-якого ворога, який осмілився зазіхнути на нашу землю!

У разі якщо вам необхідні продукти харчування, вода тощо на території кампуса – звертайтеся до боту ДНВР @DNVR_team_bot.

Слава Україні!

Слава Україні!