🔸 Завершився Міжнародний турнір фізиків в Колумбії. Команда дівчат, серед яких КПІшниця Яна Калісецька, замінила команду хлопців, оскільки вони не змогли взяти участь у змаганні через війну. Підготовка тривала лише півтора місяця, онлайн, без доступу до лабораторій, з перервами на вибухи та вимкнення електрики, і за такий короткий термін дівчата зробили роботу, яку зазвичай роблять за 6-8 місяців.

🔸 До змагання студенток готували Ксенія Мінакова (доцентка кафедри фізики НТУ «ХПІ») та Анастасія Гаєва (випускниця ХНУ ім. В.Н. Каразіна, переможниця цього турніру 2011 року). Також, значний внесок в процес організації і координації підготовки вніс Олексій Голубов (випускник ФТФ ХНУ ім. В.Н. Каразіна).

💙💛 Щиро вітаємо дівчат та бажаємо нових звершень!