🔸 Студенти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, отримають академічні стипендії, засновані на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні.

🔸 Відбір кандидатів здійснює вищий колегіальний орган студентського самоврядування за результатами зимової сесії з числа студентів, які:
• мають значні успіхи у навчанні та/або науковій, громадській, спортивній (творчій) діяльності;
• отримали право на академічну стипендію;
• займають рейтингові позиції в межах 10% перших за рейтингом.

🔸 Для делегування кандидата на призначення академічної стипендії заклади вищої освіти мають до 15 червня 2022 року надіслати пакет документів, який має включати (матеріали можуть виглядати як портфоліо – туди додається все за бажанням номінанта: грамоти, рекомендаційні листи, фото тощо):
• супровідний лист за підписом керівника закладу освіти;
• рішення (витяг із рішення) вищого органу студентського самоврядування та додати до нього матеріали, які підтверджують активну громадянську позицію студента;
• мотиваційний лист;
• витяг із рішення стипендіальної комісії, що підтверджує право на призначення академічної стипендії;

🔸 На академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні в КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть претендувати студенти за спеціальностями: “Економіка”, “Інженерія програмного забезпечення”, “Фізична терапія, ерготерапія”, “Психологія”:
• Стипендії виплачуватимуться протягом 2022/2023 навчального року, починаючи з 1 вересня, за умови підтвердження права кандидатів на академічну стипендію за підсумками літнього семестрового контролю.

📋 Детальніше про стипендію тут.
🕓 Відбір кандидатів на призначення стипендій триватиме до 15 червня 2022 року.

💭 У разі запитань пишіть боту Відділу стипендіального забезпечення. Успіхів!