Волонтерство – наше все. Особливо гостро це відчувається під час війни. Студентство – рушій будь-яких активностей. Завжди готові допомагати, що і зробили ESTIEM Local Group Kyiv. З початком бойових дій багато студентів були змушені покинути домівки та шукати безпечного місця – одні на заході країни, інші – на заході континенту. Це не зрада, не пошуки кращої долі, просто кожен сильний на своєму фронті.

Учасники КПІшного гуртка ESTIEM разом з колегами з Нідерландів зайнялися збором коштів, які переказували волонтерським об’єднанням, що допомагають українцям, які постраждали внаслідок бойових дій. Загалом протягом майже трьох місяців кривавої війни ESTIEMівцям вдалося переказати волонтерам в Україні близько 350 тисяч гривень. До того ж, з початком війни естімери активували можливість збору коштів до їх фонду. Зібрані фондом кошти, призначені для допомоги членам київської локальної групи, зокрема студентам КПІ, які опинилися в скрутному становищі.

Якщо бажаєте долучитися до команди ESTIEM Local Group Kyiv або дізнатися як задонатити й допомогти естімерам, контакти тут.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ