🔸 До 31 травня 2022 року проходить подання заявок на конкурсний відбір для участі у літній програмі «Школи жіночого лідерства в цифрову епоху» для студенток, випускниць та тих, хто починає свою професійну кар‘єру. Мова програми – англійська. Незалежне журі відбере 29 учасниць для безкоштовної стипендіальної програми: від кожної з 27 держав-членів ЄС, 1 учасниця з України та 1 учасниця із країн Західних Балкан. Для українок: учасниці можуть жити в Україні чи тимчасово перебувати в інших країнах.

🔸 «Школа жіночого лідерства в цифрову епоху» визнає величезний потенціал таланту жінок та надає проактивну підтримку для розширення можливостей дівчат, з метою їх закріплення на позиції лідерів технологічної революції.

🔸 Детальніше:
• Програма «Школи жіночого лідерства у цифрову епоху»
• Анонс літньої програми
• Відеоогляд програми
• Враження учасниць зимової програми

🕓 Коли:
реєстрація до 31 травня 2022р.
• конференція 17-22 липня 2022р.
📍 Де: Прага, Чеська Республіка