З 06 по 19 червня 2022 студенти можуть подавати документи, які дають підстави для врахування у рейтингу успішності додаткових балів

• Рейтинг успішності, відповідно до якого студентам призначається академічна стипендія, розраховується за формулою:
    • R=0,95*Середній бал+0,05*Додаткові бали
  • Для врахування додаткових балів студенти, які мають досягнення в науковій та спортивній діяльності (крім участі у студентських гуртках та громадській роботі – за цю діяльність подання роблять керівники відповідних гуртків, підрозділів та студентських організацій) заповнюють гугл-форму свого факультету/ НН інституту (далі — Ф/ННІ), в яку завантажують підтверджуючі документи про відповідні досягнення або надають посилання.
  • Увага! З однієї електронної адреси гугл-форму можна заповнити кілька разів. У разі, якщо у вас виникнуть труднощі з заповненням гугл-форми або ви не одразу вказали усі ваші досягнення, тоді заповніть форму ще раз. Однак у випадку виправлення даних — спочатку напишіть про це на контактну електронну пошту вказану для вашого підрозділу (нижче в статті).
  • Додаткові бали враховуються за досягнення, здобуті в поточному семестрі!

За що враховуються додаткові бали?

Детально ознайомитись з переліком діяльностей, за які їх можна отримати, дивись на сайті ДНВР.

Коли?

• 06-19.06.2022 студенти подають документи через гугл-форму (окрему форму для кожного Ф/ННІ, дивись нижче)
  • 21.06.2022 відбудуться засідання стипендіальних комісій Ф/ННІ
  • 23.06.2022 поіменні списки з кількістю балів та обґрунтуванням оприлюднюють на сайтах Ф/ННІ
  • 24-30.06.2022 студенти можуть подати апеляцію, якщо не погоджуються з рішенням стипендіальної комісії Ф/ННІ щодо врахування/не врахування додаткових балів до рейтингу успішності, до стипендіальної комісії університету. Для цього потрібно написати заяву про оскарження на голову стипендіальної комісії університету у вільній формі (зразок оформлення) та надіслати на електронну адресу dnvr@kpi.ua

Перелік зареєстрованих гуртків в КПІ

Гугл-форми для подання підтверджуючих документів на додаткові бали

Уважно читайте кожну сторінку форми! Усе заповнювати виключно українською мовою.

З однієї електронної адреси гугл-форму можна заповнити кілька разів у випадку, якщо ви забули щось вказати. Для заповнення у разі допущення помилок — попередньо напишіть на контактну електронну адресу вашого підрозділу!

У разі, якщо у вас виникнуть труднощі з заповненням гугл-форми — напишіть про це на контактну електронну пошту вказану для вашого факультету/НН інституту (нижче в статті).

Електронні адреси факультетів/інститутів

У темі листа вказати «додаткові балі»

• НН ВПІ ks.oksana.vpi@gmail.com, в копію: malkoosh_kpi@ukr.net
  • НН ІАТ iat@kpi.ua, в копію: iat2019kpi@gmail.com