🔸 KPI school of creativity – ініціатива, яка допоможе тобі інтегруватися в європейську спільноту винахідників базуючись на 4С – Communication, Collaboration, Creativity and Critical Thinking.

🔸 Якщо ти маєш ідею, але не знаєш як її реалізувати, ми наштовхнемо тебе на шлях рішучих дій, допоможемо посилити інвестиційну привабливість проєкту та вивести його на “швидкий” старт. Беручи участь у літній школі, ти отримаєш знання, які стануть фундаментом для подальшої діяльності у сфері інновацій. Школа базується на лекціях та тренінгах, що поступово прокачають тебе та наштовхнуть на генерацію ідей.

🔸 KPI school of creativity дасть тобі:
• Уміння аналізувати ринки та нові ніші для втілення своїх задумів;
• Знання інструментів подачі креативних ідей;
• Ознайомлення з особливостями патентування;
• Рішучість для перших кроків на шляху до лідерства;
• Уявлення про наукові можливості в КПІ;
• Інтеграцію в середовище ентузіастів-науковців;
• Сертифікат учасника 😉

📝 Якщо ти вмотивований та зацікавлений у розвитку власних інноваційних проєктів – тобі до нас! Потрібно тільки зареєструватися.

🕓 Коли: 8-12 серпня 2022
📍 Де: Центр Консолідації Студентів, вул. Борщагівська, 144а, 2-й поверх, будівля між 19 та 20 гуртожитками, вхід зі сторони трамвая. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

📌 Проєкт KPI school of creativity ініційований ГО Студентський парламент КПІ ім. Ігоря Сікорського. За підтримки Департаменту інновацій та трансферу технологій та Департаменту навчально-виховної роботи.