🔸 У КПІ стартує чудова студентська ініціатива – проєкт літньої школи, де експерти з різних галузей знань діляться своїм досвідом та надихають учасників на креатив, рішучість до дій у просторі науки, досліджень та технологій. 9 серпня, на вас чекають наступні три спікери, які точно знають, як зацікавити та допомогти розібратися з доволі складними етапами створення інноваційного стартапу.

🔸 Отже, знайомтеся зі спікерами:
• Микола СМОЛІНСЬКИЙ – президент Фундації Central European Academy Studies and Certification. Микола Володимирович розуміється на залученні грантового фінансування з міжнародних фондів і зможе чітко окреслити механізм роботи системи розподілу коштів між грантами. Також він охарактеризує рівні розвитку, джерела фінансування стартапів та проведе огляд інструментів розробки стартап-ідей.
• Іван ЗАГОРУЛЬКО – студент 3 курсу ФЕЛ, заступник керівниці ННЦ «Інжинірингова школа ноосфера КПІ». Іван є СЕО власного стартапу, з яким здобув не одну нагороду на різних конкурсах всеукраїнського та міжнародного рівня. Ви ознайомитеся з актуальними галузями науки, за якими майбутнє, та зможете визначити свою нішу в інноваціях. Встигніть тільки записати всі лайфхаки 😉
• Віталій ПАСІЧНИК – професор, проректор з наукової роботи КПІ. Ви коли-небудь замислювалися, що будучи студентом можна сконструювати власноруч болід, який потім братиме участь у перегонах? Так ось, у КПІ можливо все, варто тільки не ловити ґав, а брати участь у творчих студентських активностях, про які, власне, і розкаже Віталій Анатолійович. Нумо приголомшувати суспільство студентським науковим двіжом 😏

📝 Нагадуємо, для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися. Поспіши, кількість місць обмежена! Реєстрація передбачує участь у всіх тренінгах, лекціях та воркшопах школи протягом 5 днів.

🕓 Коли: 9 серпня 2022
📍 Де: Центр Консолідації Студентів, вул. Борщагівська, 144а, 2-й поверх, будівля між 19 та 20 гуртожитками, вхід зі сторони трамвая. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ