🔸 Продовжуємо інноваційний двіж. Четвертий день у школі буде дещо особливим. Крім традиційних крутих спікерів з цікавими темами, ми запросили для вас таємну особу – no name, яка має, що розповісти про старта-діяльність.

🔸 Отже, знайомтеся зі спікерами:
• Оксана ЮРЧИШИН – директор департаменту інновацій та трансферу технологій КПІ. Замало вигадати та реалізувати ідею винаходу. Обов’язковим таском є її визнання в науковому просторі. А знаючи про всі особливості патентно-інформаційного пошуку, ви точно зможете убезпечити свій стартап від плагіату та виокремити його ідею з-поміж багатьох інших, схожих. Оксана Ярославівна – ас з багаторічним досвідом у цій сфері.
• Володимир ЛІТВІНОВ – випускник-бакалавр НН ІЕЕ, співзасновник стартап проєкту People, фахівець студентської соціальної служби КПІ. Збори, конференції, стратегічні сесії, громадські обговорення – можуть бути доволі нудним, але усе це вкрай важливе, коли створюєш стартап проєкт. Володимир знає метод, який полегшить життя усім учасникам зібрань. Ця техніка найбільш ефективно працює зі значною кількістю учасників, яким потрібно в короткі терміни окреслити позиції щодо декількох важливих тем і він розкаже всі деталі, вам потрібно тільки уважно слухати його спіч наступного четверга 😏
• ANONYMOUS – таємний спікер. Можливо, ви зможете його впізнати за характеристикою: студент КПІ, CEO власного стартапу, переможець десятьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і хакатонів. Поєднує навчання в КПІ та в Університеті Торонто. Якщо ви вже здогадалися, хто це, то ви точно знаєте, що Anonymus поганого не порадить 😉

📝 Нагадуємо, для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися. Поспіши, кількість місць обмежена! Реєстрація передбачує участь у всіх тренінгах, лекціях та воркшопах школи протягом 5 днів.

🕓 Коли: 11 серпня 2022
📍 Де: Центр Консолідації Студентів, вул. Борщагівська, 144а, 2-й поверх, будівля між 19 та 20 гуртожитками, вхід зі сторони трамвая. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ