🔸 В останній день літньої школи на вас чекає: топовий спікер, який є професійним soft-skills бізнес-тренером, презентації власних напрацювань учасниками під час KPI school of creativity, фоточки напам’ять і безліч креативних ідей, які можуть змінити хід історії науки, техніки та світу в цілому.

🔸 Наш спікер – Руслан ЛЕМЕЩУК – підприємець, практик у сферах управління викликами, взаємодією та розвитком. Дослідник-новатор, автор прикладних методик у сферах сучасного лідерства, нейроменеджменту взаємодії та покращення ефективності, управління клієнтським досвідом та розвитку бізнесу. Він, як ніхто, може відкрити лідера в молодій, активній, інноваційній людині.

🔸 У фіналі нашої літньої школи учасники, які будуть попередньо розподілені по групам, матимуть можливість продемонструвати набуті знання у формі розроблених бізнес-моделей під час пітчингу.
— «Ok, Google, pitching is – коротке словесне (іноді візуальне) представлення ідеї». А ще, кожен мембер нашого ком’юніті отримає сертифікат учасника, який стане характерним пунктом вашого CV.

📝 Нагадуємо, для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися. Поспіши, завтра останній день!

🕓 Коли: 12 серпня 2022
📍 Де: Центр Консолідації Студентів, вул. Борщагівська, 144а, 2-й поверх, будівля між 19 та 20 гуртожитками, вхід зі сторони трамвая. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ