🔸 Сьогодні вже третій день літньої школи. Протягом минулих двох діб учасники встигли познайомитися з надзвичайними шістьма спікерами. Кожен з них поділився власним досвідом, розкрив певні секрети успіху у сфері створення наукових та соціальних проектів та 100 відсотків підкинув ідей і надихнув на рішучі дії.

🔸 Теми, які спікери представили на своїх лекціях та тренінгах:
• як писати та реалізовувати міжнародні проєкти;
• як стати частиною міжнародного ком’юніті;
• фандрейзинг або як знайти інвестора для свого проєкту;
• лайфхаки вдалого публічного виступу;
• творчість та інженерія в КПІ, то одне ціле;
• мозкове письмо “635”, відповідно до глобальних цілей ООН.

🔸 Цей проект націлений не тільки на розвиток наукового й креативного потенціалу та мислення рішучої, вмотивованої й активної молоді, а ще й на швидку інтеграцію сучасних студентів у міжнародну спільноту.

❤️ Ми дякуємо кожному учаснику та спікеру за ваш фідбек, бажання розвитку та реалізації, підтримку ініціативи та проведений час з нами! Маємо надію, що ви станете учасниками наступних шкіл у рамках проекту KPI school of creativity.

▶️ Детальніше про активності, спікерів та думки учасників у відео.