🔸 Ще вагаєшся який ЗВО обрати? КПІ відкриває для тебе безліч можливостей! У КПІ ім. Ігоря Сікорського працюють більше сотні гуртків на будь-який смак. Серед них гуртки різного спрямування: наукового, інженерного, соціогуманітарного. І це не дивно, адже робота в гуртках навчає працювати в команді однодумців, над цікавими проектами, в сфері, яка подобається, зі справжніми професіоналами своєї справи на обладнанні компаній-партнерів КПІ. І все це абсолютно безкоштовно! До деяких гуртків можуть приєднатися, навіть, школярі. Приєднуйся і ти! Відкрий для себе ще одну грань навчання в КПІ!

🔸 У наших гайдах гуртки, які зараз офіційно діють в КПІ ім. Ігоря Сікорського, розділені по факультетах/НН інститутах та напрямах, але більшість з них працюють на загальноуніверситетському рівні і радо чекають на вас (інформація постійно оновлюється).
Гуртки інженерного спрямування
Гуртки наукового спрямування
Гуртки соціогуманітарного спрямування

📝 Якщо ви не можете обрати, а ваші очі розбіглися від такої кількості гуртків – ми розробили гугл-форму, яка допоможе звузити коло пошуку і підібрати те, що підходить саме вам. А про декілька гуртків ми зняли відеоролики і розповіли про їх роботу у статті.

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічнику-навігаторі для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, олімпіади, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ