🔸 29 серпня відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Дата приурочена до Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українська армія зазнала найбільших втрат. Україна сьогодні переживає важкі випробування в своїй новітній історії. У цій війні ми вже маємо багато загиблих мужніх воїнів. Дякуємо за найбільшу жертву і не забудемо ніколи!

💬 «Не існує правильних слів чи слушних моментів, коли йдеться про втрати. Бо це зламані долі конкретних людей, які для своїх рідних були цілим Всесвітом. На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі. Схиляю голову і розділяю разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякую за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Так твориться історія і формується нація, якими захоплюватиметься світ.» – головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний.

🇺🇦 Згадаймо сьогодні наших мужніх київських політехніків, які героїчно протистояли ворогу і віддали життя за свою Батьківщину.

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ