🔸 Студентам 2-го курсу бакалаврату, які обрали фізичне виховання як вибіркову дисципліну на 1-й семестр 2022/2023 н.р. необхідно деталізувати спортивний напрям за яким ви будете займатися протягом семестру. Для цього потрібно з 06 по 10 вересня заповнити відповідну заповнити гугл-форми (перелік в таблиці, кількість місць на деякі види спорту обмежена!).

🔸 По завершенню запису сформуються групи і вам нададуть доступ до практичних занять (на період дистанційного навчання). Заняття будуть проводитись в середу (1-4 пари) та в суботу (1-4 пари). Семестровий контроль відбуватиметься у формі заліку. Оцінка впливає на рейтинговий бал, призначення стипендії та відрахування.

📌 Інформація актуальна для 2-го курсу бакалаврату на наступних Ф/ННІ: ВПІ, ІПСА, ІТС, НН ІАТЕ (групи ТВ-[11-13], ТР-[11-15]), РТФ, ФБМІ, ФБТ, ФЕА, ФЕЛ, ФММ, ФМФ, ФПМ (всі групи КВ, КМ), ФСП, ФТІ.

📋 Реєстраційні форми, перелік дисциплін для деталізації та інші деталі за посиланням.
🕔 Коли: реєстраційні форми необхідно заповнити з 06 по 10 вересня.

💭 ДНВР @dnvr_31. З питаннями сюди @DNVR_team_bot. Успіхів!