🔸 Трапляється, що на території університету виникають небезпечні ситуації, тому треба пам’ятати як на них реагувати. На території кампусу КПІ працюють три служби правопорядку: поліція Києва, поліція Солом’янського району та Департамент безпеки КПІ.

🔸 Якщо ви стали свідками протиправної поведінки, вчинення правопорушень або злочинів, просимо негайно повідомляти про це:
• чергову службу Департаменту безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського – телефон (044) 204-95-62, (097) 373-53-87 (цілодобово);
• поліцію міста Києва – телефон 102 (цілодобово);
• чергового Солом’янського управління поліції Головного Управління Національної поліції в м. Києві – телефон (044) 275-33-00 (цілодобово).

🔸 Ми підготували для вас статтю, з якої ви дізнаєтесь про Департамент безпеки, його керівництво, контакти для зв’язку і, найголовніше, екстрені номери телефонів, які допоможуть вам в разі, коли ви стали свідком правопорушення (обов’язково збережіть їх собі в телефонну книгу).

📁 Більше гайдів читай в Хелпіку – помічник-навігатор для КПІшників по КПІшним інтернетам з корисною інформацією про навчання, стипендії, гуртки, гуртожитки, працевлаштування і багато іншого.

💭 ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

Поділіться цією інформацією

НА ГОЛОВНУ